SEO OPTİMİZASYONU

AYRINTILARI

SEO Optimizasyonu Faydası
Seo hizmetleri web sitelerinin arama motorlarında daha üst sıralarda çıkmasını sağlamak amacıyla profesyonel şekilde gerçekleştirilen arama motoru optimizasyonu işlemlerinin bütünüdür.
t t
SEO Optimizasyonu Neden Yapılır
Profesyonel bir şekilde gerçekleştirilen seo çalışmaları ile internet siteniz arama motorlarında üst sıralara yükselirken hedef kitleye de çok daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşılmasını sağlamaktadır.
R R
SEO Optimizasyonu Çalışma Sonucu
Gerçekleştirilen başarılı ve profesyonel seo hizmetleri sayesinde hedef kitlenin internet sitesini varlığından daha rahat bir şekilde haberdar olması sağlanarak oldukça etkili bir tanıtım çalışması sağlanmaktadır.

HİZMET ÖZELLİKLERİ

Arama motorları üzerinde her firmaya ya da kuruluşa ait internet adreslerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için SEO optimizasyonu yapılmaktadır. Arama motorları konusunda uygulanacak olan optimizasyon çalışmalarının tamamına verilen addır. Site içi ve site dışı SEO olmak üzere iki duruma ayrılmaktadır. SEO, arama motorları üzerinde firmalara ait internet adreslerinin ya da sayfaların arama yapıldıktan sonra üst sıralara çıkması adına yapılan çalışmaları kapsamaktadır.

SEO optimizasyonu uygulamasından yararlanmak isteyen müşterimizin çalışma talep ettiği internet adresleri firmamız tarafından özenle incelenerek müşterimizin istediği şekilde düzenlenmektedir.

Profesyonel olarak yapılacak olan SEO çalışmaları ile beraber internet adresleriniz arama motorlarınız üzerinde üst sıralara çıkmaya devam ederken hedef kitleye de çok daha rahat ve hızlı bir şekilde ulaşılmasına yardımcı olmaktadır. Yapılacak olan başarılı ve profesyonel SEO hizmetleri ile beraber hedef kitlenin internet adreslerinin varlığından daha rahat bir şekilde haberdar olabilirsiniz.

Proje Analizi
Ekibimiz ihtiyaçlarınızı analiz eder ve bunları başarmak için gerekli olan yolları belirler.
U U
Rakip Analizi
SEO'da ilerledikleri yolları anlamak için güçlü rakiplere derinlemesine bir bakış atıyoruz.
Sayfa Düzenlemesi
Web siteniz, SEO tekniklerini uygulamak amacıyla optimize edilir ve güncellenir.
Kapalı Sayfa
Dış çabalar bina bağlantılarına yerleştirilir, saha dışı varlığını iyileştirir ve doğru kanallarla bağlantı kurar.
Raporlama
Müşterilerimize yaptığımız çalışmaların derinlemesine ayrıntısını ve elde edilen sonuçları veriyoruz.
h h
i i
Çalışma İyileştirme
SEO süreci devam ederken iyileştirme çalışmaları için çalışmalar sürekli güncellenmektedir.

Neden Probay Medya

Biz Probay Medya ekibi olarak müşterilerimizin isteklerine önem vererek onların talep ettiği şekilde profesyonel ekibimiz ile birlikte hizmetlerimizi sunmaktayız.

SEO, Web Tasarım, Reklam Hizmetleri, Sosyal Medya ve Matbaa İşlemlerinde, konusunda uzman kişilerden oluşan bir ekibimiz bulunmaktadır. Siz de eğer SEO Optimizasyonu çalışmanızı bize yaptırmak ve profesyonel sonuçlar almak istiyorsanız, probaymedya resmi sitesinde bulunan iletişim bilgilerimizden ya da İstanbul Zümrütevler’ de yer alan ofisimizden ulaşabilirsiniz. İşinizi emin ellere teslim edin..

SEO Nedir?

Arama motorlarının her firmaya veya kuruluşa ait web sitelerine daha kolay bir şekilde ulaşabilmesi için SEO optimizasyonu yapmaktayız.

Arama motorları için yapılan optimizasyon çalışmalarının bütünüdür. S. optimizasyonu; site içi ve site dışı SEO olmak üzere ikiye ayrılmaktadır. SEO, arama motorlarında firmalara ait sitelerin veya sayfaların arama yapıldıktan sonra üst sıralara çıkması için yapılan çalışmaları kapsar.

Nasıl Yapılır?

Doğal bir popülarite sağlama sanatıdır. Bu popülariteyi en doğal yollarla sağlayan uzmanlar ise en iyi SEO uzmanlarıdır. Popülarite = web dünyasında meşhur olmak diyebiliriz. Google da üst sıralarda görünmek en iyi reklam türüdür. Ancak arama motorunda üst sıralarda görünmek reklam yapmakla da mümkün olmaktadır. Kısaca Probay Medya ekibi olarak, web sitenizi popüler hale getirmek için yaptığımız tüm çalışmaların sonucunda web siteniz üst sıralara yükselmektedir. Google, bir sitenin popüler olmaya başladığını, ziyaretçi düzenli bir şekilde oranının artışından ve sitenizin yönlendirmek için yapılan link paylaşımlarından da anlayabiliriz. Bu tarz paylaşımlar daha çok arttıkça popülaritemizin doğal yol ile artmaktadır ve sağlamlaşmıştır demektir. Yaptığımız bir sitenin popülaritesi, yapıldığı andan itibaren dikkate alınarak artışı değerlendirilir ve arama motorlarının sonuçlarına doğrudan aktarılır.

Fiyat Teklifi Hazırlarken Aşağıdaki Kriterleri Göz Önünde Bulundurmaktayız.

  1. Hangi kelimeler için çalışma yapmamızı istiyorsunuz?
  2. Kaç kelime için Seo optimizasyon çalışması yapmamızı istiyorsunuz?
  3. Sitenizin son halinin Google sıralaması ve SEO değerleri nedir?
  4. Sektörünüzdeki rekabet oranı nedir?

Mustafa Usba
Usba Baklava
Sosyal Medya/Web Site

Yoğun ilgisi ve yaptığı web sitelerle ününü duyduğum Probay Medya’yla bende iş yapmaya karar verdim, iyi ki de web sitesi ve sosyal medya için Probay Medya’yla iş yapmışım çünkü yapılan web sitesi sayesinde her gün sipariş almaya başladım ve müşterilerim gün geçtikçe artmaya başladı. Teşekkürler Probay Medya!

Yahya Asil
Asil Ev Aletleri
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın SEO konusunda uzmanlığı sayesinde hem çok iyi satışlar elde ettik hemde internet üzerinden marka haline geldik.

Doğan Çokkeser
Bostancı Meydan Kokoreç
Sosyal Medya

Kesinlikle sosyal medya yaptırmak konusunda doğru yere geldiğimi bir kere daha düşündüm ve iyi ki gelmişim. Yapılan sosyal medyalar sayesinde müşterilerimin 2 kat daha fazla arttığını ve müşterilerimin tekrar tekrar gelmek istemelerini sağladılar.Tekrardan çok teşekkür ederim Probay Medya.

Ali Avni Bayer
Belife Çekmeköy
Sosyal Medya/Web Site

Yaptırdığım site ve sosyal medya sayesinde bir çok kazanç elde etmiş oldum. İyi ki Probay Medya ile iş yapmışım gerçekten üst düzey ilgisi ve profesyonel çalışmaları sayesinde çok iyi ilerlemeler kaydettim.

Serdar Çınar
NeoHair
Sosyal Medya/Web Site

NeoHair için yaptırdığımız sosyal medya ile web sitesi sayesinde bir çok insanın kellik problemlerini ortadan kaldırdık ve bir çok insanın mutlu olmasını sağladık. Gün geçtikçe artan müşteri sayımız ve kazancımız Probay Medya’ya çok minnettarız. Sitemizi iyi ki  Probay Medya’ya yaptırmışım.

Eyüp Küçükçakmak
Sem Diamond
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya’nın yaptığı web site sayesinde ve sosyal medyalar sayesinde bir çok kadının gönlünü fethetmiş olduk. Aldığımız yorumlara göre de kadınlar kadar da eşler de çok mutlu olmuş. Bu aldığımız yorumlar için ve elde ettiğimiz yüklü kazançlar için Probay Medya’ya teşekkürlerimizi sunuyor ve herkese öneriyoruz.

Hasan Kılıç
Kılıç Bayrak
Sosyal Medya/Web Site

Probay Medya sayesinde bir çok müşteri kitlesine ulaştık ve büyük kazançlar elde ettik çok teşekkürler Probay Medya.

Murat Kıraç
Kıraç Reklam
Web Site

Firmam adına yapılan site sayesinde bir çok kişi tarafından ilgi görüldüm ve gerçekten de Probay Medya SEO  konusunda uzman kişiliği sayesinde çok rahat bir şekilde herkese önereceğim bir dijital web ajansı!

Yorum Yap

Sipariş Ver
Üye Ol / Giriş Yap